אודות

ספלאש ירוק
עו"ד אהוד גרבר מקליד במחשב נייד

שלום,

 

אני שמח לארח אותך באתר שלי. כי משפחה כידוע לא בוחרים, אבל עורך דין טוב אפשר (:

 

אני בוגר תואר ראשון במשפטים LL.B וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2013.
לאחר הסמכתי כחבר בלשכת עורכי הדין, השתלמתי והתמחתי בתחום דיני המשפחה,  כחלק משאיפתי להתמקצע בתחום, השלמתי גם את הסמכתי כמגשר לענייני משפחה.        כמו כן, הוסמכתי מטעם האפוטרופוס הכללי לערוך ייפוי כח מתמשך.

לטעמי דיני משפחה הוא תחום העוסק בדיני נפשות ממש - רב האנשים נקלעים למשברים אישיים מורכבים ומאד אמונציונלים.


כסטודנט צעיר, בתחילת לימודי המשפטים, שמתי את עצמי בנעליי הלקוח, ולכן מראש החלטתי להתמחות בתחומים מאוד ממוקדים וספציפיים.
 

החלטתי נבעה מתוך הרצון שלי להעניק לכל לקוח את המענה המדוייק והנכון ביותר עבורו. מענה שישרת ויענה על כל האינטרסים המיוחדים לכל אחד מלקוחותי, בעיקר בעת שהוא שרוי במשבר מטלטל. 

אני מאמין שהתפרסות על פני תחומים רבים, יש בה כדי לפגוע ביכולת להעניק את המענה המושלם ללקוח, כמאמר רבי עקיבא "תפסת מרובה, לא תפסת" אני מעדיף להתמקצע ולפעול כמומחה בתחומים הרלוונטיים.

מתוך הבנה שבסופו של יום ותהליך משפטי הלקוח הוא זה שיצטרך לחיות עם התוצאות יום

יום, שעה שעה, ולפעמים לאורך כל חייו, חשוב לי להתייחס לצרכים האישיים של כל אחד ואחת מלקוחותי, להסביר לכל אחת ואחד מהם את המשמעויות וההשלכות שיהיו לצעד כזה או אחר בו ננקוט.

 

החלטתי למקם את המשרד בסמוך לקריית הממשלה ולספק שירותים משפטיים בכל הצפון ברמה המקצועית והטובה ביותר, תוך מתן מענה אמיתי, יחס אישי ומציאת הפתרון היצירתי, היעיל, הנכון והמתאים ביותר לכל לקוח, לכל אורך הטיפול המשפטי.

צוות המשרד ואני מתמחים בדיני משפחה, צוואות וירושות ואנו מספקים שירותים וייעוץ משפטי בזיקה לתחומי המשפחה והגירושין, בהם: הסכמי גירושין והסכמי ממון, ייצוג משפטי בכל הכלול בהליך הגירושין לרבות מזונות, זמני שהות, רכוש ואיזון משאבים, אבהות, צווי הגנה, צו עיכוב יציאה מהארץ, ירושות וענייני אפוטרופסות, לשון הרע, אלימות במשפחה, הוצאה לפועל, מקרקעין-נדל"ן.

אשמח לעמוד לשירותך בכל עת,

אהוד גרבר