תחומי השירות 

ספלאש ירוק

דיני משפחה

עפרון ירוק

זה תחום רחב ומגוון הדורש ידע מקצועי, אמפטיה והכלה, היות ותחום זה כולל סוגיות רבות הכוללות את המעמד האישי וכן את הזכויות והחובות הנובעים מן המעמד האישי.

 

הסכם ממון

עפרון שחור

חוק יחסי ממון קובע את חלוקת הרכוש בין בני זוג במקרה של פרידה. החוק חל על זוגות שנישאו לאחר 1/1/74 ומטרתו הינה להסדיר את חלוקת הרכוש של בני הזוג במהלך הנישואין ובמועד פקיעתם.

 

הסכם חיים משותפים

עפרון ירוק

זה תחום רחב ומגוון הדורש ידע מקצועי, אמפטיה והכלה, היות ותחום זה כולל סוגיות רבות הכוללות את המעמד האישי וכן את הזכויות והחובות הנובעים מן המעמד האישי.

 

הסכם הורות

עפרון שחור

ההסכם מיועד לכל הזוגות אשר מתקשרים ביניהם / מתכננים להביא ילד לעולם.  ההסכם מתאר את הפעילות התוך משפחתית - כיצד שני ההורים יגדלו את הילד המשותף בשותפות והרמוניה עד להיותו אדם עצמאי. 

 

גירושין

עפרון שחור

הסיום הפורמאלי של תקופת הנישואים בין בני הזוג, הליך הגירושין הוא הליך מורכב רגשית ולעתים אף משפטית, אשר דורש אמפטיה והבנה.

מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מטעם עורך דין מקצועי המתמחה ונושם את התחום הזה ספציפית, על-מנת לקבל כלים להתמודדות עם אותן השלכות, וכיצד לפעול בצורה השקולה והמיטבית ביותר

 

צוואות וירושות

עפרון ירוק

ההבדל בין צוואות לירושות:

ירושה עוברת ליורשים, אך ורק עם מותו של המוריש וכן גם חובותיו עוברים גם הם ליורשיו, אך עד סך השווי של מה שקיבלו בירושה.

צוואה היא מסמך, שבו האדם קובע מי יירש את רכושו ואת נכסיו לאחר מותו. 

 

בגירושין נכללים:

מזונות

 

המושג מתייחס לתשלום המושת על-ידי בית המשפט  אשר מתחלק לשתי קטגוריות: מזונות ילדים ומזונות אישה הכוללים את כל הצרכים הנדרשים לקיום ולרווחת בן משפחתו.

יצוג משפטי:

יצוג בית משפט לענייני משפחה, ערכאות ערעור, בית הדין הרבני, ובית הדין הרבני הגדול.

הסכם גירושין:

נועד להגן על זכויות שני בני הזוג, ולמעשה מכוון את בני הזוג, אשר חדלים לתפקד כזוג נשוי והופכים ל"זוג פרוד" ובכך הסכם זה מנהל ובונה להם סדר אך לנהל את החיים בנפרד.

הכרה באבהות:

אחת מתוצאות סיומו של קשר הנישואים. זוהי הכרה של הורות ביולוגית, חברתית או סוציולוגית להורה ממין זכר המוגדר כקשר אב-ילד והוא הגורם המגדיר את תפקיד האב.

איזון משאבים:

מיועד לקבוע את חלוקת הרכוש בין שני בני זוג אשר החליטו לפרק ולחדול לתפקד כזוג.

זמני שהות:

תביעת לזמני שהות או הסדרי שהות המוגשת על- ידי אחד ההורים, תביעה זו מוגשת בדרך כלל במסגרת הליך גירושין או פרידה.

אפוטרופסות:

תפקיד האפוטרופוס מטיל אחריות כבדה לדאוג לכל צרכי חייו של האדם עליו מונה כאפוטרופוס (חסוי), וכן מגביל את חירותו של החסוי לקבל החלטות עצמאיות על גופו ועל רכושו.

צו עיכוב יציאה מהארץ:

אוסר יציאת אדם מהארץ במסגרת הליכים משפטיים המתנהלים נגדו, ולתקופה המוגדרת בצו. הצו נועד למנוע מאדם העומד לצאת מהארץ לסכל הליכים אלה.

צו הגנה:

צו שנועד להגן ולהבטיח את שלומו של האדם הנפגע -להגביל או לאסור את פעולותיו של הפוגע או מקורביו. הפרת צו זה משמעה עבירה פלילית, העלולה להביא להגשת כתב אישום ואף למעצר.